Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości Kłopotowo

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Działka Kłopotowo

Kłopotowo,zachodniopomorskie

59 900 zł1 565 m² 38,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferuję na sprzedaż działkę niezabudowaną o łącznej powierzchni 1565 m , składającą się z dwóch przylegających do siebie działek: 541 m i 1024 m . Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Działka budowlana uzbrojona Morowo

Morowo(Kłopotowo + 23 km)

242 550 zł4 950 m² 49 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Morowo na sprzedaż działka rolna z wydaną decyzją o warunkach zabudowy pod budowę domu jednorodzinnego. Morowo położone jest w gminie Siemyśl i oddalone jest ok. 20 km od morza.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z ogródkiem Gorzów Wielkopolski

Wieprzyce,Gorzów Wielkopolski(Kłopotowo + 24 km)

239 000 zł36,95 m² 6 468,20 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane jest w Gorzów Wielkopolski, w dzielnicy Wieprzyce spokojnej i zielonej części miasta, cenionej za kameralną zabudowę oraz komfort codziennego życia.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Tymień

Tymień(Kłopotowo + 14 km)

1 290 000 zł140 m² 9 214,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:198 m²

Dom z potencjałem inwestycyjnym blisko morza - Tymień, gmina Będzino Szukasz nieruchomości, która łączy komfort mieszkania z możliwością stabilnego dochodu? Ta oferta może być dokładnie.

Szczegóły ogłoszenia

Dom, ul. Dokerów

Chłopy(Kłopotowo + 22 km)

750 000 zł70 m² 10 714,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:505 m²

Idealna inwestycja lub miejsce do wypoczynku zaledwie 400 metrów od morza. Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość mająca swoisty urok i charakter położona w nadmorskiej miejscowości Chłopy.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Chłopy

Chłopy(Kłopotowo + 22 km)

188 000 zł839 m² 224,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Sprzedam działkę nr 334/17 o powierzchni 839m2 położoną w obrębie Mielenko przy granicy z obrębem miejscowości Chłopy z uzyskanym pozwoleniem na budowę(link do projektu.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy, ul. Marynarska

Grzybowo(Kłopotowo + 21 km)

4 400 000 zł1 846 m² 2 383,53 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:tak

Na sprzedaż wyjątkowy obiekt w Grzybowie 10 murowanych, dwukondygnacyjnych domków dla 7 8 osób oraz domek recepcyjny (dla właściciela) z pełnym wyposażeniem. Obiekt położony jest.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal użytkowy, Aleja Konstytucji 3 Maja

Górczyn,Gorzów Wielkopolski(Kłopotowo + 24 km)

55 000 zł16,10 m² 3 416,15 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Polecam na Sprzedaż garaż w zabudowie szeregowej położony w Gorzowie Wlkp. przy ulicy Konstytucji 3 Maja na tzn. Górkach gazowych Garaż jednostanowiskowy, murowany w bardzo dobrym stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament z aneksem Ustronie Morskie

Ustronie Morskie(Kłopotowo + 13 km)

365 800 zł31 m² 11 800 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

0% prowizji od kupującego. Mieszkanie gotowe do rezerwacji nabycia. Zakończenie budowy przewidziane na marzec 2027 roku. Nowe 1-pokojowe mieszkanie - apartament w bloku z windą w Ustroniu.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wschodnia

Ogrody,Kołobrzeg(Kłopotowo + 17 km)

740 000 zł48,10 m² 15 384,62 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

| dwupokojowy, bardzo słoneczny, zadbany apartament w olimpik park. Tuż przy morzu, wschodni Kołobrzeg, w pełni wyposażony, z aneksem kuchennym i zmywarką, gotowy do wydania, bez.

Szczegóły ogłoszenia

Działka siedliskowa przy lesie

Czernin(Kłopotowo + 10 km)

350 000 zł6 100 m² 57,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferuję na sprzedaż działkę o powierzchni 6.100 m2 w Czerninie położoną jedynie 10 km od Kołobrzegu! Działka znajduje się w cichej i spokojnej okolicy pod Kołobrzegiem. Jest.

Zamknij
+0 km

Kupię

Zamknij