Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Działki Kłopotowo – ogłoszenia sprzedaży i wynajmu działek

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

59 900 zł1 565 m² 38,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferuję na sprzedaż działkę niezabudowaną o łącznej powierzchni 1565 m , składającą się z dwóch przylegających do siebie działek: 541 m i 1024 m . Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Działka siedliskowa Kołobrzeg

Kołobrzeg(Kłopotowo + 17 km)

463 300 zł3 028 m² 153,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Prezentujemy Państwu na sprzedaż działkę siedliskową o powierzchni 3028 m2, usytuowaną na obrzeżach miasta Kołobrzeg, w okolicy zabudowanych już działek, gdzie jest dostęp do energii.

Szczegóły ogłoszenia

Działka siedliskowa Kołobrzeg

Kołobrzeg(Kłopotowo + 17 km)

371 520 zł3 096 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Polecamy Państwu działkę siedliskową znajdującą się w kompleksie 10 działek, położoną w bliskiej okolicy Kołobrzegu (ok. 2km) w miejscowości Niekanin. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Gniazdowo

Gniazdowo(Kłopotowo + 21 km)

103 320 zł861 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 861 m2, położona w dynamicznie rozwijającej się miejscowości Gniazdowo (gm. Biesiekierz). To idealna propozycja dla osób szukających.

Szczegóły ogłoszenia

Działka inwestycyjna uzbrojona Gościno

Gościno(Kłopotowo + 11 km)

4 660 000 zł65 181 m² 71,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość gruntowa w miejscowości Gościno, o nr. 872/22 (pow. 65 181 m ). To doskonała okazja inwestycyjna dla deweloperów, przedsiębiorców i osób.

Szczegóły ogłoszenia

Działka, ul. Jagodowa

Niekłonice(Kłopotowo + 25 km)

169 000 zł906 m² 186,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Geoportal: Na sprzedaż atrakcyjna, niezabudowana działka o pow. 906 m2 z warunkami zabudowy miejscowości Niekłonice przy ul. Jagodowej. Decyzja o warunkach zabudowy pod.

Szczegóły ogłoszenia

88 000 zł725,48 m² 121,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka rekreacyjna pod Kołobrzegiem Działka rolno - rekreacyjna o pow. 725 m2 zlokalizowana w cichej i spokojnej miejscowości - Zieleniewo. Do Kołobrzegu tylko 2 km, dojazd do miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Działka przemysłowa Kołobrzeg

Kołobrzeg(Kłopotowo + 17 km)

4 130 980 zł18 409 m² 224,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy Państwu na sprzedaż działkę przemysłową o powierzchni 18 409 m2, usytuowaną na obrzeżach miasta Kołobrzeg, w okolicy zabudowanych już działek, gdzie jest dostęp do energii.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolno-budowlana przy lesie, ul. Platanowa

Stare Bielice(Kłopotowo + 24 km)

94 800 zł948 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Tylko U nas! Na sprzedaż działki położone w spokojnej i prężnie rozwijającej się miejscowości Stare Bielice (gm. Biesiekierz), przy ul. Platanowej. Teren objęty jest procedurą.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna, ul. Wojska Polskiego

Charzyno(Kłopotowo + 15 km)

110 000 zł1 123 m² 97,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferuję na sprzedaż działkę w wyjątkowej lokalizacji , blisko lasu w miejscowości Charzyno. O nieruchomości - wielkość działki 1123 m2 - kształt zbliżony do prostokąta.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna, ul. Barcińska

Dygowo(Kłopotowo + 7 km)

470 000 zł31 400 m² 15 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż niezabudowana działka gruntu o pow. 31.400 m2 ( 3,14 ha ) w miejscowości Dygowo , 12 km od Kołobrzegu działka położona ok. 600 m od ulicy barcińskiej w Dygowie po.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij